Home VIJESTI Dejan Zlatanović sa 45 godina oteo bod Zvezdi

Dejan Zlatanović sa 45 godina oteo bod Zvezdi

13
0

Kakav meč smo videli na otvaranju Super rukometna liga Srbije! Na početku takmičenja Crvena zvezda Vranjanci su se sastali u punom Šumicama i na kraju su ekipe podelile bodove 28:28 (14:13), a junak meča bio je 45-godišnjak. Dejan Zlatanović!

Iskusni golman, koga poznajemo iz velikog broja srpskih klubova, sada je stao na gol Vranja i na kraju uspeo da sačuva sedmer i obezbedi bod svom timu 14. odbranom na meču. Marko Knežević je šutirao sa sedam metara, ali je promašio pobedu.

Crvena zvezda, koja je odlično izgledala na TV Turniru šampiona u Doboju, sada je bila veoma bleda, a Vranjanci su imali deset minuta do 24:21 i loptu u rukama, ali na kraju minut i po. . , domaći su uspjeli izjednačiti. Oni su na kraju Bogdan Utvic sa osam Zlatko Dragoljević sa sedam i odličnim pivotom Vladimir Jevtić sa šest golova uz Zlatanovića doneli su bod Vranju, za koje se čini da opstanak ove sezone neće biti problem.

Crvena zvezda, u kojoj se možete nadati barem četvrtom mestu i plej-ofu ove godine, nije blistala, videli smo dosta promena i malo ritma u igri. Marko Knežević postigao osam golova, Miloš Bujišić, Ivan Horvat i Nemanja Momčilović svaki je postigao četiri gola. Pred večiti derbi sa Partizanom sledećeg vikenda, crveno-belima ne ide baš najbolje.

Obilić u subotu dočekuje Dinamo iz Pančeva i Metaloplastiku iz Kolubare. Radnički će u nedelju igrati sa Dubočicom, a Jugović sa Rudarom iz Kostolca, a u debiju prvog kola igraju Vojvodina i Partizan, koji su se već sastali u finalu Superkupa.

Izvor: mondo.rs